VSEPHOTO – безкоштовна фотосесія, фотосесія Київ, фото портрети, події, свята, фотосесія у Києві

Фотозйомка у Києві

Фотосесія безкоштовно!

Онлайн заявка у 1 клік!

Встигніть забронювати!

 • 00Хвилин
 • 00Секунд
100 +
Фотосетів
50 +
Записів у блозі
10
Країн
3
Жанрів

* Любительська безкоштовна фотосесія – передбачає тестову фотозйомку без постановочних фото і підготовки різних образів. При необхідності студійної зйомки, make-up, образів, Ви можете замовити фотозйомку. З Вами зв’яжусь я чи інший вільний фотограф VSEPHOTO.

Безкоштовна фотосесія у Києві відбувається у вигляді прогулянкової фотосесії, тривалістю 1-2 години. Місце для фотосесії краще обговорити заздалегідь, це дозволить фотографу спланувати маршрут та час найоптимальнішим способом. Вдалим варіантом буде вибір часу в діапазоні 1-2 години до заходу Сонця. Так ви отримаєте фото з більш природним та гарним світлом. Вечірній час для зйомки, а також зйомка в умовах недостатнього освітлення або в приміщеннях, потребує наявності додаткових аксесуарів у фотографа. В рамках безкоштовної фотозйомки дані послуги не надаються, але ви можете замовити їх додатково. Для фотосесії у Києві можна вибрати фотозйомку у місті* (в урбаністичному стилі) або відвідати парк.

Популярні місця у Києві для фотосесії.

Визначні пам’ятки Києва приваблюють тисячі туристів щорічно. Для фотосесії можна вибрати один з популярних нижче поданих варіантів:

 1. Воздвиженська вулиця, Пейзажна алея (м. Контрактова площа),
 2. Андріївський узвіз, Андріївська церква, замок Річарда (м. Контрактова площа),
 3. Олімпійський стадіон, Київська фортеця, Миколаївський костел та Toronto центр (м. Олімпійська),
 4. Володимирський собор, ботанічний сад, Київський Національний Університет та парк Т. Шевченка (м. Університет),
 5. Києво-Печерська лавра, парк Перемоги та Батьківщина-мати (м. Арсенальна),
 6. Софійська площа, Софійський собор, Михайлівський Собор та Золоті ворота (м. Золоті Ворота, м. Майдан Незалежності),
 7. Вулиця Хрещатик, будинок з Хімерами, офіс президента (м. Театральна, м. Хрещатик, м. Майдан Незалежності),
 8. Театральна, оперний театр Тараса Шевченка (м. Театральна),
 9. Парк Володимирська гірка, Маріїнський парк, Музей води, “Міст Кличків” (м. Майдан Незалежності),
 10. Ботанічний сад імені М.М. Гришка (м. Дружби-народів),
 11. Гідропарк (м. Гідропарк),
 12. Поштова площа, Труханів острів та пішохідний міст через Дніпро (м. Поштова площа),
 13. Русанівська набережна (м. Лівобережна)

Безкоштовна фотозйомка у Києві  (фотосесія у Києві) Для безкоштовної професійної фотосесії фотографи часто використовують термін TFP (Time for Prints). Суть ТФП фотозйомки полягає у безкоштовному взаємному співробітництві, де модель віддає свій час і позує, отримуючи знімки, а фотограф отримує можливість реалізувати свої ідеї, опрацювати свої навички або отримати фотографії для подальшої обробки. Часто до такого варіанту співпраці залучаються стилісти та помічники. Для аматорської фотосесії не обов’язково наявність ідей, образів та ідей фотографій чи досвіду у моделі. Часто така фотозйомка може бути тестовим варіантом майбутньої фотосесії, де фотограф та модель вже можуть реалізувати свої ідеї, образи та задуми.  Безкоштовна фотозйомка чудовий варіант для цього. У той же час, часто такі портретні фотосесії бувають досить багатими на фотографії і їх цілком вистачає моделі або фотографу для того, щоб поповнити свій альбом або розмістити в Інстаграм.

Ви фотограф?

Долучайтесь!

Надішліть Ваші найкращі роботи, опис ваших послуг та місто де Ви надаєте свої послуги. Ми розмістимо Вас до нашої бази фотографів.. Прислати портфоліо!

Ви дизайнер, художник, ілюстратор, тренер, модель, актор, стиліст, архітектор, модельєр?

Щоб створити особистий сайт портфоліо – вкажіть особисті дані та завантажте Ваше портфоліо робіт. Отримати сайт портфоліо!

VSE PHOTO

Декілька Відгуків 🙂

Я відчуваю себе по-справжньому красивою , коли бачу фото зроблені цим фотографом! Не знаю як йому це вдається, але всі мої «маски» та «ролі» зникають, на фотосесії справжня я, з усією палітрою моїх емоцій!
Спасибо за мои самые любимые снимки! Сколько кадров у меня есть с разных фотосессий, но таких нежных и в то же время ярких и счастливых больше не получилось ни у кого. Секрет в комбинации профессионализма и душевной теплоты фотографа, я уверена:) P.S.: моя подруга, которая пришла по моей рекомендации, тоже осталась очень довольна:)
Спасибо Сергею за легкую и приятную фотосъемку в весеннем ботсаду. Было очень комфортно чувствовать себя в кадре, и даже не всегда работать на камеру, просто радоваться тому, что тебя окружает. Когда я получила готовые фотографии, была в восторге. Никогда еще не видела себя такой естественной и красивой в кадре. Сергей умеет ловить момент, видеть удачный ракурс. Теперь это мои самые любимые фотографии!
Талановитий фотограф, який легко створює прекрасні образи.

Є запитання?

Напишить Мені!